31-12-2015r
Podziękowania dla darczyńców w 2015 roku

Fundacja Marzenki składa serdeczne podziękowania dla wszystkich darczyńców, zwłaszcza tych, którzy zdecydowali się przekazać 1% podatku na rzecz Fundacji w 2015 roku. Osób tych było wiele i nie sposób ich wymienić, bo większości danych nie znamy. Jesteśmy szczególnie wdzięczni, bo był to pierwszy rok, w którym Fundacja mogła pozyskiwać 1% podatku. Wasze wsparcie jeszcze bardziej utwierdziło nas w przekonaniu, że watro w dalszym ciągu angażować się w działalność i dalszy rozwój Fundacji.

30-01-2015r
Żbik – podziękowania

19-12-2014r
Podziękowania dla darczyńców w 2014 roku

- Marii Paszul
- Ewy Bosek
- Stanisława Mędrka

za darowizny na rzecz Fundacji w 2014 roku, dzięki którym możliwe było sfinasowanie wyjazdu piątki dzieci na kolonię do Zakopanego oraz dofinansowanie wycieczki do Doliny Kłodzkiej.

20-12-2013r
Podziękowania dla darczyńców w 2013 roku

- Firmy "BH-Res" Sp.J.
oraz:
- Marii Paszul,
- Anieli Deyneka,
- Grzegorza Wojdołowicza,
- Tatiany Niemczyńskiej,
- Ewy Bosek,
- Stanisława Mędrka
za darowizny na rzecz Fundacji w 2013 roku, dzięki którym możliwe było sfinasowanie wyjazdu piątki dzieci na kolonię nad morze.

21-12-2012r
Podziękowania dla darczyńców w 2012 roku

- Firmy "BH-Res" Sp.J.
oraz:
- Grzegorza Wojdołowicza,
- Tatiany Niemczyńskiej,
- Ewy Bosek
za darowizny na rzecz Fundacji w 2012 roku, dzięki którym możliwe było sfinasowanie wyjazdu czwórki dzieci na kolonię do Zakopanego.

18-10-2012r
Podziękowania dla firmy TPM

Fundacja Marzenki składa serdeczne podziękowania dla Pana Leszka Prokuskiego oraz drukarni TPM z Rzeszowa za bezpłatny wydruk wizytówek fundacji.

19-09-2012r
Mail od zadowolonej z wyjazdu Tosi :)

From: tosia............. [mailto:tosia.................]
Sent: Wednesday, September 19, 2012 3:04 PM
Subject: Kolonia Zakopane 2012

Będąc na kolonii w Zakopanym ufundowaną przez Fundacje Marzenki bardzo mi sie podobało. Było tam bardzo dużo atrakcji takich jak wchodzenie na góre Nosal, pływanie w Akua Parku, wjerzdżanie kolejką górska na Gubałówke, grilowanie, Mam Talent,  chodziliśmy prawie co dziennie na krupówki, mieliśmy dużo konkursów wychowawczynie grup były bardo miłe i fajne a po za tym jedzenie było przepyszne chociaż droga do Zakopanego niezbyt fajna jechaliśmy 8 godzin. Uczestnicy koloni byli super.Kierowniczka koloni opowiadała nam dużo o górach i Zakopanym. :) :)

Dziękuje bardzo Fundacji Marzenki za ufundowanie mojego pobytuna koloni. :)

29-03-2012r
Podziękowania dla firmy IDEO

Fundacja Marzenki składa serdeczne podziękowania dla firmy IDEO z Rzeszowa za bezpłatne udostępnienie serwera do postawienia strony internetowej Fundacji oraz domeny www.fundacjamarzenki.pl.

Legetøj og BørnetøjTurtle